Karczma Browar "Zadyma"

Karczma Browar "Zadyma"

Zapraszamy do klimatycznej restauracji w tradycyjnym stylu z doskonałym piwem spod samych Tatr. To również doskonałe jedzenie przyrządzane przez szefa kuchni i chleb wypiekany przez samych górali podobnie jak piwo. Piwo Zadyma to znakomity trunek produkowany w pierwszym na Podhalu browarze restauracyjnym w Szaflarach u podnóza gór.

Browar ten oferuje wszystkim miłośnikom tego złotego trunku naturalnie ważone o wyjątkowym smaku piwo, które zachwyci każdego smakosza. Nasza restauracja zlokalizowana w bardzo uroczym miejscu, urządzona w tradycyjnym stylu to nie tylko miejsce na rodzinny obiad i spotkanie z przyjaciółmi, ale również idealny lokal aby urządzić małą uroczystość rodzinną np. chrzciny czy urodziny. Dysponujemy również duża salą, gdzie od września do maja urządzimy dla Ciebie przyjęcie weselne na 180 osób. Na uwagę zasługują również liczne atrakcje, które zachęcają do dłuższego pobytu w tym miejscu.

Na naszych klientów czekają również uroki Zamku w Niedzicy czy możliwość odpoczynku nad zalewem. To idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Karczma Zadyma w Niedzicy znajduje się na terenie parku miniatur, który zapewnia szereg atrakcji dla dzieci jak i dorosłych. Pobyt w parku to doskonały pomysł na niedzielne popołudnie, a obiad czy inny posiłek w naszej karczmie będzie doskonałym zwieńczeniem wycieczki. A nigdzie jedzenie nie smakuje jak w Karczmie Zadyma.

Wirtualny spacer po Karczmie Zadyma - kliknij

Browar w Szaflarach

Zobaczcie również Karczmę Zadyma w Szaflarach, gdzie znajduje się browar, w którym wytwarzane jest nasze pyszne piwo Zadyma.

Więcej informacji znajdziecie na stronie - zadyma.eu

Karczma Zadyma w Szaflarach