Spiska Kraina Dobrej Zabawy

Written by 
There is no translation available.

Rodzinny Park Rozrywki Spiska Kraina to miejsce, w którym radość i dobra zabawa nie znają limitu wieku! To przestrzeń w Niedzicy, gdzie rozrywka i edukacja spotykają się w jednym punkcie. Punkcie, który musisz odwiedzić z rodziną i przyjaciółmi!

Najwięcej atrakcji na Podhalu

Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić i jednocześnie wyjść z głową pełną nowej wiedzy i pomysłów, a nie znudzeni, jak to często bywa po odwiedzinach w najróżniejszych obiektach muzealnych. Zależy nam na tym, aby dostarczać rozrywki najwyższych lotów, a w sprawie wysokości, można odwiedzić rozbudowany park linowy. Dzieciom proponujemy trasę niebieską i żółtą, dziką zabawę w Małpim Gaju oraz stale rozbudowywany park rozrywki z wielkimi dmuchanymi zamkami, zjeżdżalniami, tunelami i torami przeszkód. Zarówno park linowy, jak i zjeżdżalnie, są doskonale zabezpieczone - nikomu tutaj nie stanie się najmniejsza krzywda, ale zastrzyk adrenaliny i radości będzie i tak olbrzymi - tyle możemy zagwarantować zawsze.

Dla młodzieży i dorosłych w repertuarze mamy trasę Janosika w parku linowym oraz liczne nowe atrakcje. Zapraszamy na emocjonującą podróż po Wszechświecie, którego tajemnice poznają Państwo w naszym Planetarium 3D. Laserowy paintball w tematyce Gwiezdnych Wojen, ze znakomitą scenografią i najwyższej klasy sprzętem pozwoli poczuć dreszczyk emocji, towarzyszący starciu dwóch najpotężniejszych sił – dobra i zła. Kino 12 D to miejsce, w którym świat wirtualny przeplata się z prawdziwym. Z kolei długie na 45 metrów tory pontonowe i Golden Bungee zapewnią porządną dawkę pozytywnej energii!

Wszystkich, których oglądanie i zabawa przyprawią o burczenie w brzuchu, zapraszamy do karczmy Zadyma, znanej z doskonałego piwa i wyśmienitych potraw, które nasycą każdego. Dania inspirowane tradycją, ale z zupełnie nową oprawą same w sobie są już powodem, żeby odwiedzić Niedzicę. Czekamy na wszystkich - młodszych i starszych, domatorów i obieżyświatów, na wszystkich, którzy chcieliby coś zobaczyć, coś zrobić i przeżyć coś wspaniałego.


Misja naszego Parku Rozrywki

Misją Spiskiej Krainy jest przybliżanie historii, zapewnianie rozrywki oraz zachęcanie do wspólnego, rodzinnego spędzania czasu wolnego. W Parku Miniatur będą mieli Państwo okazję, aby zobaczyć wierne miniatury zamków i zabytków sakralnych. W parku znajdują się miniatury między innymi Zamku Dunajec w Niedzicy, Dworu Tetmajerów, Zamku w Czorsztynie, czy sanktuariów w Lourdes, Fatimie i Gietrzwałdzie. Najmłodsi spędzą niezapomniany czas w Parku Rozrywki i Małpim Gaju. Które dziecko nie marzy o tym, by moc do woli zjeżdżać na dmuchanych zjeżdżalniach? Właśnie taki jest nasz Park Rozrywki dla najmłodszych - wypełniony zjeżdżalniami, które gwarantują bezpieczną i niezapomnianą wielogodzinną zabawę.

Aby trafić w gust nieco starszych, czy to nastolatków, czy to rodziców, przygotowaliśmy wspaniały Park Linowy, którego misją jest zapewnienie rozrywki oraz adrenaliny. Wszystko to z użyciem profesjonalnego sprzętu i pod opieką doświadczonych instruktorów. Rozrywkę intelektualną oferujemy w naszym Planetarium. Atrakcje, takie jak Golden Bungee i Tory pontonowe dadzą okazję do zabawy i rywalizacji zarówno dzieciom, jak ich rodzicom. Wszystkich bez wyjątku zapraszamy do Karczmy Zadyma. To klimatyczna restauracja, w której można się napić pysznego, schłodzonego piwa. Misja tego miejsca jest prosta - nikt nie może opuścić Karczmy nie najadłszy się do syta.

Okolica Spiskiej Krainy

Atrakcyjna lokalizacja naszego Parku Rozrywki, zapewnia również wiele innych atrakcji. W niedalekiej odległości znajduje się: Jezioro Czorsztyńskie, gdzie można wypożyczyć sprzęt pływający lub odbyć rejs statkiem, Zamek Czorsztyński, Zamek Dunajec, zapora woda w Niedzicy, malowidło 3D, spływ przełomem Dunajca oraz piękne okoliczne widoki."Rodzinny Park Rozrywki Spiska Kraina Świat pełen zabawy i edukacji!"

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pn. „Wzbogacenie atrakcyjności oferty usługowej firmy oraz wzrost zatrudnienia na terenach wiejskich dzięki poszerzeniu oferty Parku rozrywki o nowe urządzenia pozwalające na ciekawe zagospodarowanie czasu wolnego turystów i mieszkańców” mająca na celu rozwój prowadzonej działalności gospodarczej poprzez uatrakcyjnienie oferty parku rozrywki w Niedzicy oraz stworzenie dwóch miejsc pracy do momentu złożenia wniosku o płatność końcową współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

Zadanie realizowane w ramach LSR wdrażanej przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Spisz - Podhale

Tytuł operacji: Wzbogacenie atrakcyjności oferty usługowej firmy oraz wzrost zatrudnienia na terenach wiejskich dzięki poszerzeniu oferty Parku rozrywki o nowe urządzenia pozwalające na ciekawe zagospodarowanie czasu wolnego turystów i mieszkańców

Opis operacji:

Przedmiotem niniejszej operacji jest zwiększenie atrakcyjności oferty parku miniatur i parku rozrywki, poprzez zakup nowoczesnych urządzeń rekreacyjnych, co pozwoli na atrakcyjne spędzanie czasu wolnego i zwiększenie atrakcyjności całej miejscowości Niedzica na mapie turystycznej małopolski.

W ramach projektu planuje się zakup następujących urządzeń i wyposażenia:

 • I.A.1 Interaktywny symulator pneumatyczny 6-osobowy – 1 szt.
 • I.A.2 Zestaw do wirtualnych seansów - 10 stanowisk – 1 zestaw
 • I.A.3 Stół do Air Hockey – 1 szt.
 • I.A.4 Automat zręcznościowy - Boxer – 1 szt.
 • I.A.5 Automat rozrywkowy - minikoparka – 1 szt.
 • I.A.6 Bujak interaktywny z wbudowanym ekranem LCD– 1 szt.
 • I.A.7 Automat zręcznościowy - duszek– 1 szt.
 • I.B.1. Instalacja fotowoltaiczna – dostawa i montaż – 1 kpl.
 • Operacja zostanie zrealizowana w jednym etapie.

  Cel operacji:

  Celem przedmiotowej operacji jest rozwój prowadzonej działalności gospodarczej poprzez uatrakcyjnienie oferty parku rozrywki w Niedzicy oraz stworzenie dwóch miejsc pracy do momentu złożenia wniosku o płatność końcową.

  Przewidywane wyniki operacji:

  Do celów pośrednich planowanego przedsięwzięcia należą::

  • zwiększenie ilości odwiedzających obiekt wnioskodawcy
  • zwiększenie przychodów z działalności
  • powinno też nastąpić zwiększenie udziału w rynku

  Cele końcowe:

  • zwiększenie zysku przedsiębiorstwa
  • poprawa jego stabilności finansowej
  • poprawa pozycji konkurencyjnej

  loga unia