Bal charytatywny - Szczęśliwe jutro

Written by 
There is no translation available.

Bardzo nam miło zaprosić wszystkich na bal charytatywny w karczmie Zadyma w Szaflarach, który organizowany jest wspólnie z Fundacją "Szczęśliwe Jutro". Dochód z balu przeznaczony zostanie na budowę Domu Dziecka we Wróblowe.

Wspólnie pomagajmy

"Fundacja "Szczęśliwe Jutro" powstałaby pomagać rodziną, znajdującym się w trudnej sytuacji, a szczególnie dzieciom wychowującym się w tych rodzinach lub przebywającym w domach dziecka. Naszym pierwszym działaniem jest budowa Przystani Szczęśliwe Jutro i otwarcie tam domu dziecka dla nastolatek w ciąży i z małymi dziećmi. Fundacja dzierżawi budynek po nieczynnej szkole we Wróblówce, który będzie przeznaczony na Przystań Szczęśliwe Jutro (dom dziecka). Aby mógł służyć wychowankom i spełniać wszystkie planowane funkcje, wymaga natychmiastowego remontu i wyposażenia. Biorąc udział w balu przyczynią się Państwo do powstania pierwszej w Powiecie Nowotarskim, a drugiej w Województwie Małopolskim placówki tego typu."

Aukcja charytatywna i muzyka na żywo

Podczas balu zgromadzeni Goście bawić się będą przy muzyce dobrze już znanego zespołu Sizal. Dodatkowo podczas wydarzenia zorganizowana będzie aukcja charytatywna, w której do wylicytowania będzie wiele wspaniałych rzeczy!

Zapraszamy wszystkich w sobotę 21 stycznia na godzinę 19:00 do Karczmy Zadyma.

Bilety dostępne w Karczmie Zadyma i Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu - cena 90 zł od osoby.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku - Pierwszy Charytatywny Bal na rzecz Fundacji "Szczęśliwe Jutro"