Dzień dziecka 2016 - relacja

Autor: 

W niedzielę 5 czerwca w Parku Rozrywki Spiska Kraina zorganizowaliśmy Dzień Dziecka. Dla Gości, którzy odwiedzili w ten dzień czekało mnóstwo atrakcji m.in.: malowanie twarzy, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami czy też animatorzy zabawiający najmłodszych.

Dzień dziecka

Tego dnia wszystkie dzieci w naszym parku czuły, że to ich święto, szczególnie było to widać na ich uśmiechniętych twarzach. Zabawę poprowadzić Dj, który oprócz świetnej muzyki sprawdził się, również jako wodzirej zabawiając i organizując liczne konkursy z nagrodami. Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyło się malowanie twarzy, które wykonywali profesjonalni animatorzy, oprócz malowania organizowali również liczne zabawy. Puszczanie wielkich mydlanych baniek, pokaz akrobatycznego lotu dronem oraz kolorowe balony dla wszystkich.

Rodzinny Park Rozrywki

Park Rozrywki i Park Linowy, a także nasze nowe atrakcje Planetarium 3D i Kino 9D cieszyły się największym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i rodziców, którzy chętnie bawili się razem ze swoimi pociechami.

Dziękujemy wszystkim, który byli tego dnia razem z nami, uśmiechnięte twarze dzieci, to dla nas największa satysfakcja!